Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zajímavý problémek s tiskem

Prosím o radu, tisknu z NB přes wifi síť. Vždy po zapnutí NB vytisknu dokument až na popáté - 1.tiskárna se rozbliká, ale nic, 2.tiskárna zhasne, toto se ještě jednou zopakuje a 5. tiskem se konečně provede tisk. Potom už to jde napoprvé. Co se mi tam asi děje? Díky moc za rady.

Ten počítač, ke kterému je připojena tiskárna se uspává? Tiskárna se uspává? Obě věci mohou mít vliv na to, že tisk začne až po několikátém pokusu. Zkus tam poslat dokument, pak chvíli počkat (minimálně dobu, jakou se snažáš udělat těch pár dalších pokusů) a pak teprve zkus druhý pokus.

Doporučil na tom NB v ovladačích nastavit tisk přímo na tiskárnu.