Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni PC 35 000+-

Ahoj,

zvažuju koupi nového PC jelikož mám herní absťák...v ideálním případě by to mělo být néco co vydrží cca 2 roky, doba kdy jsem se v hardwaru vcelku vyznal je ale dávno pryč a tak bych Vás chtěl poprosit o pomoc s návrhem adekvátní sestavy, jako téměř laik se mi zalíbilo něco na tenhle styl : http://www.czc.cz/lenovo-ideacentre-y700-cerna_2/1 84262/produkt , ale po pročtení pár stránek tady to asi nebude ono, budu koupi realizovat počas léta anebo na jeho konci.

Byl bych Vám moc vděčný za sestavu kolem 35 000 bez OS a ideálně ve 2 variantách - s a bez monitoru ať si to mohu srovnat jestli bude rozdíl tak výrazný že monitor dokoupím ještě navrch.

Díky moc všem a přeji hezký den ještě !

• Nespecháli, radeji si pockej na novou radu GPUs, které jiz budou brzo vycházet, jako kupríkladu "Pascal" na GChipu <GP1xx>, /Dle verze : GDDR5, HBM2/, které nahradí a zlepsí vykon (pocitaje technologii DX12) dosavadní <GTX970/980/Ti> u které se jiz zastavuje vyroba.