Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s HDD

zdravim,mam takovy problem,kdyz nekdy delam neco ve windows tak se mi natvrdo sekne HDD,kdyz jej restartuji tak mi vubec nenabehne(neni pritomen v BIOSU) musim vysunout a zasunout kabel od elektriky a od sbernice a potom opet nabehne(datovou sbernici jsem uz nekolikrat vymnoval) a pri dalsim zapnuti pc se to znovu opakuje ale nekdy je treba mesic klid a potom to zase znovu zacne blbnout uz si nevim rady nevi nekdo nahodou co s tim?HDD je 160GB WD 3 mesice stary.

Mno, tím programem zkontroluješ, zda je tvůj HDD OK.
Nemáš ve Windows nastavené vypínání HDD po určitém čase
nebo jakýkoli šetřící režim?
Napřed projeď HDD tím programem, kód chyby musí být 0000,
pokud tomu bude jinak, pak ti program nabídne opravu HDD,
je-li možná. Pak přeadresuje případné vadné sektory do nepoužívané
části HDD a disk šlape OK. Ovšem pokud je tak "mladý", tak bych reklamoval,
i když technik v prodejně stejně udělá napřed totéž, co můžeš udělat sám.

Doporučuji sérii Western Digital AV, vyznačující se dlouhou životností.