Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 5000 Kč

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Sháním mobil do 5000 Kč, mé požadavky jsou : Kvalitní fotoaparát, LTE, svižnost, výdrž baterie. Popřípadě dual sim, ale nevadí když nebude :)
Hry na mobilu nehraji. Klidně bych zkusil i windows phone. Děkuji za rady :)

No nevím co jsem koukal na hodnocení tak se najdou konkurence v levnějších modelech. Jinak jsem nenašel že by se prodával na nějaké známější (pro mě známější) stránce, kde se dá koupit i pojištění. Ale Děkuji za radu a pokud se nenajde nějaký který mě víc zaujme tak to zvážím :)

Flex bych nebral, to raději to Lenovo. To LG je takový designový výstřelek a na to Lenovo nemá.
V této cenové relaci bych doporučil třeba tento: http://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-redmi-no te-3-16gb/specifikace/#section jen záleží na obchodu, kde koupit.
Případně tento: http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-p8-lite/ fotí docela hezky (nemám zkušenost, vlastní známý a nestěžuje si), co se týče výdrže, tak ta je jako u ostatních mobilů (večerní nabíjení), pokud chcete vydržet dva dny tak to se nejspíše nestane (možná na volání a SMS vydrží).
Pokud se Vám líbí to Lenovo, tak s tím bych také souhlasil, toto jsou jen alternativy. :-)