Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus k55vd

Dobrý večer.Mám problém s řízením grafických karet v notebooku asus k55vd.Vím,že to rozhodně není herní notebook,ale aby mi např.hra rome total war 2 běžela i při nejnižších detailech na 4-5 fps přijde trochu divný.Dále třeba hra dying light běží úvodní videa perfektně na 30-40 fps,ale jakmile skočí hra do menu nastavení atd. ihned klesne výkon znova na 4-5 fps.Bohužel nepomáhá ani nastavení v nvidia ovladačech,kde dávám všude jako výchozí grafiku nvidia 610m..Hrůza tyhle dvě grafárny v jednom notebooku :D
Děkuji za každou radu

Ještě jsem si zkusil pohrát s nastavením ovladačů,kde jsem přehodil physx na tu grafiku nvidia 610m.Měl jsem to nastavené na intel hd.Dále jsem upravil napájení na maximální výkon.Mám pocit,že do toho nešla šťáva,a proto mi to neběželo :D Hold je to opravdu jen v uživatelích pc :D