Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win7 enterprise sp1

ahoj,

rad bych se zeptal a poradil. tady http://getintopc.com/softwares/operating-systems/w indows-7-enterprise-free-download-iso-32-bit-64-bi t/ jsem si stahnul win7 enterprise sp1. rad bych si overil, ze je v poradku. v diskusi tam jsem nasel sha-1 (F11D2580F772CADA094A101B491AA2A7B8D90E50) a kdyz jsem si ho overil u sebe po stazeni, mam ho stejny jako jiny uzivatel, co si ho stahnul. rad bych ale vedel, ze je to v poradku jako kdybych to stahnul od MS. lze to nejak overit?

diky moc

Pokud ti sedi SHA-1, je to OK (nazev se muze klidne lisit):

File Name: cs_windows_7_enterprise_with_sp1_x86_dvd_u_677695. iso
Languages: Czech
SHA1: 124FD95D7CF60F4E7EBF2AB5D63C4E5AAFB37B5E

File Name: cs_windows_7_enterprise_with_sp1_x64_dvd_u_677646. iso
Languages: Czech
SHA1: 15EABD7C46B6056BC4A64BD48FE7B0D782CD3D79

Overit si to muzes klidne sam na (tam si to nalistujes):
https://msdn.microsoft.com/subscriptions/downloads /

edit: aha, to mas ale anglickou verzi. A ten SHA-1 nejak nesedi.

no, myslel jsem si, ze tim, ze bude stajne sha-1, budu vedet, ze je neupravena. tedy stejna, jako byh ji stahnul od MS. pokud bych ji nasel u MS, stahnul bych ji tam. nechci kradene, proto nehledam na ulozto jakoukoli verzi, ale enterprise na vyzkouseni.

nemate link na stahnuti od MS? ja ji nenasel v nabidce, ale nerikam, ze jsem urcite nehledal spatne.

má toho v sebe trošku viac ako ultimate/zahrňuje v sebe aj bývalé datacenter edície/,ale dá sa to aj tak povedať že je to skoro to isté,najväčší rozdiel bol spôsob predaja a licensovanie a "aktivácia",enterprise verzia nebola vo volnom predaji,ale dodávala sa výlučne ako predinštalovaná na počítačoch pre firmy obvykle ako multilicencia,bežným užívatelom na domáce počítače sa za normálnych okolností nedodávala ani ako obvyklá OEM verzia.....to ovšem zasa nevylučuje,že si ju niekto nemohol niekde zohnať alebo "zohnať",niekedy aj zakúpením vyradených pc z firiem.....

enterprise považuju za ekvivalent "pro" verze - ale jak píšeš, s jiným způsobem licencování.
není určená domácím uživatelům, proto není v ceníku pro koncáky.

mel jsem za to, ze je to verze na vyzkouseni a jako takova je bezplatna.

tazatel by měl vrátit vysvědčení. odkdy v angličtině enterprise znamená free, to by mě zajímalo.