Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný notebook do 600 eur

Ahojte, mohol by mi prosím Vás niekto poslať adresu na nejaký notebook ktorý má najlepšie herné vlastnosti? Nie som do toho odborník tak nechcel by som kúpiť nejakú slabú mašinku,ak by sa dalo tak do tých 600 eur viac si nemôžem do toho dovoliť investovať :/ ďakujem :)
Změna prostoduchého předmětu, původně: Pomoc
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

# za 600€, alespon s paramtry :
CPU : 2xCore/x4HT, nebo rovnou Quad.
GPU : DDR5 /128Bit, 2-4Gb Grafické pameti/GRam.
RAM : 8Gb DDR3/4 : Lépe 2x4.
HDD : Do NTB v udané cenové relaci, se pouzívá 1T na 5400Rpm, proto nemusí byt spatné, také zvolit takovy NTB, ktery má jeste jedno místo na HDD/sata, které muzes obsadit diskem SSD pro OS.
Pripojení : zda-li se pripojujes spíse pres Wifi, u NTB zvol ktery podporuje pripojení 5Ghz / tusím norma a/c.
ZOBRAZENÍ : Alespon "15" na FHD rozlisení IPS.

Za 600 éček máš normální notebook. Co jsou "herní vlastnosti" ? Potom přidej ještě jednou 600 EUR a budeš mít výkoný notebook s lepším chlazením. Ve skutečnosti kategorie herní notebooky existuje jen v reklamách u prodejců.