Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při instalaci ovladačů GeForce 940M pro notebook

Zdravím,

mám obrovskou prosbu, snad mi někdo poradí, snad to dokážu patřičně vysvětlit.

Pořídil jsem ntb bez OS (ten mám, a to WIN7 64 bit). Po instalaci OS jsem se pustil do ovladačů, a to podle postupu, který je popsán na: https://cz.msi.com/Notebook/support/GP62-2QD-Leopa rd.html#down-driver&Win7 64

Nejprve jsem nainstaloval ovladace k chipsetu, následně ovladace Intel VGA, u dalšího kroku při instalací ovladačů od NVidie nastal problém. Po instalaci proběhl restart, systém se nenačetl a objevila se obrazovka viz příloha. Po obnovení se systém rozjel, po dalším pokusu instalace se to opakovalo s tím, že už obnova nezabrala. Takže vše od začátku, zkoušel jsem i nejnovější ovladače a výsledek stejný.

Nevíte prosím, kde dělám chybu?
Díky.

# Ta príloha je kde ?! :-)
• Pouzij RECOVERY (tusím pridrzením F3 pri startu), tovární nastavení, na místo jen obnovy WINDWS.
• Po recovery, bude NTB ve stejném stavu, jako kdyz jsi ho zakoupil, proto se mu ríká "tovární nastavení".
Jiz v základu, obsahuje ve svém IMAGE obsazené ovladace, sw, prímo na tvuj typ PC/respektivne na jeho HW osazení..

TiP~ Over i tvou verzi BIOSu a srovnej ji s poslední dostupnou verzí, poprípade ho UPdatuj.