Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD - IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Zdravim poprosil by som o pomoc vcera ked som hral hru tak sa mi vypol PC a naskocil Blue Screen typu IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL po tomto blue screene mi nechce spustit windows a medzitym mi naskoci dalsi blue screen typu DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. A ked chcem preinstalovat windows taktiez nastakuje blue screen .Jedna sa o operacny system WINDOWS 7 Ultimate a zostava je:

CPU: Intel core i7 6700K
MOBO: MSI z170a Tomahawk
RAM : 2x Kingston hyper x fury 4gb 2133Mzh ddr4 druhu som dokupoval nedavno cca tyzden dozadu
PSU : Cooler Master thunder 600W
GPU : AMD Asus HD 7790 1GB ddr5
HDD : Seagate barracuda 500gb

Změna předmětu, původně: BSOD POMOC! (host)

# Za kolik jsi ho koupil, ten Windows ? :-)
• Zrejme si, nebo OS, nainstaloval nedavno problematicky/nekompatibilní ovladac ci jiny SW.
TiP~ Nemuzes-li se dostat do tvého OS, tak ho spust v nouzovém rezimu a zvol "bod obnovy" na datum pred vyskytem tvé BS/chyby.