Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera - doplňování adresy

Dobrý den.
Dá se v Opeře (9.20, česky, WXPSP2CZ) nastavit, aby po stisknutí Ctrl+Enter doplnila rozepsanou adresu o www. a .cz (stejně jako IE)?
V Nástroje-Nastavení-Připojení-Automatické dokončování adres mám zafajfkováno Pokoušet se o dokončení použitím:, nastaveno Předpon www a Přípon cz, ale stejně mi to stále doplňuje příponu com.

No já jsem měl spíš na mysli právě ten Ctrl+Enter. Hodně pobíhám a přecházím mezi počítači a tenhle hmat už mám tak nějak zažitej. Navíc teď Operu docela často instaluju novejm uživatelům a ti chtěj, aby se chovala co nejpodobněji IE ...