Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ,,Nová" instalace W7

Dobrý den. Potřebuji nainstalovat W7 na jiný HDD, Bohu žel originální instalační DVD je prasklé. Jde teoreticky nainstalovat W7 pomocí boddisku a bitové kopie kterou mám na záložním HDD? nebo se to dělá jinak? Děkuji za odpověď. :beer:

ak maš inu verziu ako Pro tak v inštalačke v zložke sources odstran subor ei.cfg a razom maš multiboot s všetkymi 4 verziami W7 (najlahšie sa to roby až na usb,pri dvd musiš vedet zachovat boot funkciu)
pozor odkaz bude platny cca 23 hodin tak nevahaj a toč :-D

http://software-download.microsoft.com/pr/Win7_Pro _SP1_Czech_x64.iso?t=1397050a-0927-45c1-9210-8cc83 902d7ef&e=1460237599&h=676e6d9052b5247d9e8d486edf3 b987b
-------------------------------------------------- -----------
http://software-download.microsoft.com/pr/Win7_Pro _SP1_Czech_x32.iso?t=1397050a-0927-45c1-9210-8cc83 902d7ef&e=1460237599&h=5ded21004d1e703da3afe20d121 59bd5

"ty si celi prd" aspon to napis spravne (aj ked nemam rad "gamaticke okenecko" v IT poradni).

"ano može ale aspon to bude mat čiste bez predošlich kiksov"
Tie "kiksi" mu chces vydodat Ty, autor za na ziadne "kiksi" nestazuje.

Odporucit cistu instalaciu, moze len pako, ked neni v zadani kompletny HW a neni zname, ci dany hardver ma aj ovladace na dany OS.

Aj tak Ti prajem peknu noc.

Treba rozlisovat dovod.
1. Ked Ti povodny disk nezlyhal a OS je funkcny, ale menis disk za iny, vecsi (rychlejsi), tak staci klonovat disk.
2. Mozes pouzit aj bitovu kopiu ktoru mas vytvorenu, ale treba si uvedomit, ze data budu len tie, ktore su v bitovej kopii obsiahnute (teda do datumu vytvorenie bitovej kopie). Inak zalohovat.
3. "Jde teoreticky nainstalovat W7 pomocí boddisku a bitové kopie"
Ked obnovis disk pomocou klonovania, alebo obnovy s bitovej kopie, tak sa nejedna o "instalaciu". To znamena nepotrebujes zadavat "key" ani znova instalovat ovladace, programy ...
Vsetko obnovis do stavu pred klonovanim, alebo obnovenim z bitovej kopie.

"Bohu žel originální instalační DVD je prasklé" za to nepal sviecku, stiahnes ho na webe. Ale asi ho potrebuvat nebudes.