Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základni grafický adaptér microsoft

Asi tak měsíc zpátky mi přestal fungovat harddisk a měl jsem ještě jeden a na něm byl W8 tak jsem to přehodil a už to jede, a mám grafiku od AMD ale když jsem si chtěl stáhnou drivers tak mi to nejde a když se podívám co mám za grafiku tak tam mám napsané ,,Základni grafický adaptér microsoft,, a potřebuju tam mít mojí grafiku, tak se chci zeptat jak se to da udělat?? Ještě před tím měsícem jsem měl normálně ukázanou jakou mám grafiku... Předem děkuji :)

Kontrolna otazka: vies preco sa OS Windows jednoducho nekopiruje z DVD, USB, ale sa instaluje.
Odpoved: pretoze instalacny program vytvara system na mieru podla daneho hardveru.

To znamena, ze systemovy disk vytvoreny na inom HW nemoze funguvat na uplne inom PC.

Chce to novu instalaciu OS, ked sa jedna o iny hardver.