Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opět:nejsem robot.

Zdravím,
Vím že se to tu nedávno řešilo,takové to otravné okénko že nejsem robot.Taky mi občas někde vyběhne a dá se to bez úhony přežít.Ovšem ted když začnu zaškrtávat správnou odpověd,tak se mi ty políčka začnou měnit!Tak že ve výsledku je vždy výsledek špatně a na jeden web se tak prostě nedostanu...můžu zaklikávat do aleluja!!!

No už mě to nebaví,ba přímo sejří!!!tak se ptám tady co s tím. Předem díky.

Jestli to má na svědomí nějaký doplněk zjistíš tak, že prohlížeč spustíš do nouzového režimu (tím se vypnou doplňky). Do nouzáku se dostaneš přidržením levého Shiftu při startu prohlížeče. Pokud ti to ale dělá jenom na tom jednom webu, tak je to nejspíš chyba těch stránek.

Ako sory, ale asi nedostatok intelektu, pretoze ked ti ta "nejsem robot" aplikacia kaze oznacit nieco a to nieco co mas oznacit sa tam znovu zjavi v nejakom tom zmenenom policku, tak ho musis oznacit tiez, ak to neurobis, tak si robot, pretoze to nechapes!!!

Ten PaleMoon je jaka verze? Prvne zjisti jestli pro nej neni aktualizace. Potom muzes zkusit smazat cookies pro google nasledovne: nastroje -> informace o strance -> zabezpeceni -> zobrazit cookies -> do pole zadej "google" a smazat vsechny cookies.
Taky uz jsem se setkal s adware DNSunlocker, kterej ale primo zablokoval zobrazeni captchy, takze to nejspis nebude tvuj problem, ale doporucil bych projet adwcleanerem.

Palemoon jsem Zrovna tento pátek aktualizoval,cookies smazány,projeto adwcleanerem a stále to samé.Zkusim jiný prohlížeč,ale nechce se mi do pravěkýho dell latitude d520 cpát další soft navíc.A hlavně palemoon na něm používám,páč jede oproti jiným prohlížečům na tomto stroji bezkonkurenčně svižně.