Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při vložení zařízení do USB se sekne (občas)

Ahoj mám dotaz. Deska ASUS m5a97 r2.0, když připojím něco do USB na desce, tak vše v pořádku. Když ale připojuji něco do USB co jsou na bedně, tak se mi občas (cca 1 z 5 připojení) sekne obraz a pomůže jen tvrdý restart. Nejdříve jsem myslel, že to je třeba nekvalitními USB na bedně, že dojde ke zkratu. Koupil jsem proto zvlášť USB 3.0 a dal je do 5.25 pozice, ale pořád to stejné. může to být něco v nastavení v BIOSu? Koukal jsem, ale moc tam toho na USB nastavovat nejde... Dělá to ať připojím cokoliv. Díky za rady.

A už máš odpoveď!
Keď samotný kábel (bez pripojeného zariadenia) ti to "sekne" - výsledok je, že celé pripojenie USB 3.0 je zlé. Buď máš niekde skrat v dátových pripojeniach (v napäťových by ti to vyhodilo celý PC), alebo radič USB3 je chybný, prípadne nemáš správny USB3 driver pre svoj počítač a OS (ak ho vôbec máš - pokiaľ nemáš, tak by to i nasvedčovalo toto chovanie - nevie čo má robiť).