Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba instalace windows.

Dobrý den. Mám takový problém se systémem windows 10. Chtěl jsem klasicky přeinstalovat windows z USB. Ale instalace se dokončila PC se restartovalo a instalace se ukázala znova. Když jsem zkusil zapnout počítač ukázalo to chybu. Tak jsem zkusil naistalovat znova ale již mně to nechte pustil instalovat systém na disk. Tak jsem daný svazek disku naformátoval, a naistaloval windows 10 znova ale ta samá chyba. Obnovení systému nefunguje, ani když jsem se pokoušel naistalovat jiný windows nejde nic. Horší je že se již nemůžu dostat k datům na disku mám tam důuležité data tak bych minimálně aspoň data chtěl dostat zpět. Je tu nějaká možnost jak to opravit a normálně naistalovat fresh windows ?

# Podle popisku to vypada, za 1 cást OS se dokoncila, PC se restartovalo a nastalo to ze :
• Na místo pokracovaní instalace = <BOOT => HDD> probehlo novy BOOT z USB klíce, proto po restartu ten USB klíc vytáhni, zda-li nastane stejná anomalie.
• Problém muze byt jinde, ale podle me, bud znovu BOOTuje ze zarizení v USB v tvém prípade usb klíc, nebo má spatne nastavenouv BOOtovací poradí.

# K druhé cásti, o jaká jde data, kde jsou umísteny ?
TiP~ Dá se jednoduse a zdarma vytvorit/pouzít Linuxová distribuce jako UBUNTU, Debian, které spustís LIVE/Bez instalace, ktery ti umozní vyhledat tvé slozky, ci jiné dokumenty, které ulozís kupríkladu ne ExterníHDD, nebo druhy USB klíc dle velikosti.