Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrychlení PC - návrhy?

Zdravím,

poprosím o návrhy, tipy na zrychlení PC (desktop z roku 2008) s touto konfigurací:

Zalman ZM600-HP Plus 600W
Intel Core2 Duo s jádrem Wolfdale, frekvence 3.00GHz E8400
Arctic Cooling Freezer 7 Pro
GigaByte HD4850 GV-R485-512H-B 512MB, PCI-E
Gigabyte GA-EP45-DS3R - Intel P45
ADATA + Series 4GB (2x2GB) DDR2 800
Samsung Spinpoint F1 - 640GB

Výkonově furt stačí - provozování office, web, sledování DVB-T, nějaký film, stahování, hudba nic víc

Chtěl bych ho jen zrychlit o něco, napadlo mě SSD disk, co vy na to? Co případně dál?

Díky moc

Je to dávno po smrti. Cokoliv co do toho teď koupíš tak kup tak aby jsi to mohl použít i v novém pc. Jinak vyhazuješ peníze. Příklad - SSD asi by stačil 64 nebo 128 ale kup rovnou 256Gb s pětiletou zárukou. Až to zas rok zakopeš bude se hodit.