Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozený bios?

Zdravím,

Překvapivě mám problém. :) Včera jsem klasicky vypla počítač. Dnes jsem ho chtěla opět zapnout a ejhle. Nefunguje. Nejdřív aspoň naběhl bios (něco se instalovalo, nevím přesně co...update...nebo se obnovoval...vážně nevím) nyní se nezapne vůbec. Vyndala jsem baterií na základní desce...zkusila jiný zdroj...nic nefunguje...teď se jen kraťoučce zapne a hned se restartuje. Jsem bezradná. Prosím o radu. (základní deska gigabyte GA-H61M-S2PV 8GB RAM, procesor intel E97379-001)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Nejdřív aspoň naběhl bios (něco se instalovalo, nevím přesně co...update

desky gigabyte mívají dual bios, je možné že neseděl kontrolní součet nebo deska vymyslela jiný problém.

Vyndala jsem baterií na základní desce

vyndat nestačí, chce to při vypnutém pc provést cmos reset. buď zkratnout kontakty v držáku baterie, nebo spolehlivěji spojením pinů clr-cmos na desce (manuál, s.18)