Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Defragmentace

ahoj, kdyz chci spustit defragmentaci z vlastnosti c: tak mi to misto okna defragmetovani napise Navigace na webovou stránku byla zrušena.

jak to spravit aby mi slo defragmentovat? diky

zavilým defragmentátorům bych doporučil na téže záložce (disk - vlastnosti - nástroje) zvolit nejdřív horní ikonu "kontrola chyb".
přestože je souborový systém ntfs velmi dobře odolný proti nekorektnímu zápisu dat např. při pádu aplikace nebo dokonce celých windows, je lepší mít jistotu že soubory které chu přerovnávat na disku jsou v pořádku.