Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba renderingu

Ahoj, když chci renderovat v camtasia studio 8 video a má nad 3 minuty. Tak když renderuju tak když mám procesor nad 61 stupňů tak se vypne pc. Přechlazení to není, dělal jsem u windows 7 25min video a nic. Až teď když mám windows 10.Spíše možná nějaké nastavení ve windows že když bude nad 60stupňů automaticky se vypne.Nevím, jsetli jo tak kde se to nastavuje ? Díky za odpověď.

v biose počítača,buď položka power management alebo hw monitoring,pozri si papiere k počítaču alebo zákl.doske,pokial máš zákl.dosku od Asus,tam často bývajú v zákl.nastavení často prednastavené velmi "agresívne" hodnoty teplôt a otáčok monitorovaných ventilátorov a občas to potom takto zvykne zbytočne blbnúť......ideálne by bolo k tomu zavolať niekoho skúsenejšieho,ale nie každý má takúto možnosť....