Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook pre priatelku

Ahojte, vyberám nový počítač pre priateľku za max. 550€.

bude používaný hlavne na internet, video a občasné nenáročné hry.

Poradíte mi prosím vás ktorý vybrať ?, ide mi hlavne o pomer medzi cenou a výkonom.

Zatial mám vybratý tento :

https://www.alza.sk/lenovo-ideapad-g50-80-red-d386 0597.htm?kampan=adw3_notebooky_lenovo-ideapad-g50- 80-red-151114-nt356o2k2f5&gclid=CLih8N6uhMwCFasV0w odR78G2Q

Ďakujem, Martin

Počujte, jezekhifi. A čo si vy predstavujete pod takým slovom 'nenáročné'?

Hry na Facebooku, nějaké The Sims a podobně na tom zapne. A GTA V na ultra není nenáročné.

Druhá grafika akorát bude komplikovat ovladače, žrát, hřát, bude to další věc, která se může rozbít... Na práci kontraproduktivní.

A čo si vy predstavujete pod takým slovom 'nenáročné'?

No třeba Bioschock infinite, protože já ho skoro dohrál na notasu s 6650M. Nemužu napsat, že to je náročná hra (a ona je) protože mě seřvete, že to není možné. Je a dokonce 1366x768 (max res notasu) a v pohodě. No akorát to teplo...