Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojeni reproduktoru

Zdravim mel bych velkou prozbu ohledne zapojeni reprpduktoru do zesilovace a autoradia. Mam v aute zesilovac maxgear max 5073 ktery ma 400w a jeto 2 kanalovy zesik. Radio mam xplod sony cdx-ca700 ktery ma 4x50w + ve dverich auta mam 2 rapra v platu mam dalsi 2 a v kufru mam tubu. Kdo by byl tak hodny a poradil by mi jak to mam vsechno zapojit? Kdyz zesik je jen 2 kanal. Mam repro ve dverich a v platu zapojit jen na na radio a tubu jen na zesik dekiju vsem co poradi :-)

Vždit je to jenoduché na rádiu máš tedy 4x výstup na repro (vždy + -) a vstupy cinch, a wofer výstup.
Takže + - zapoj dle náčrtu všechny 4 repra, a na wofer výstup napoj zesík. Ovšem jak ho do mona přepnout nevím. Muj se přepíná vevnitř na plošnáku. Nekteré stačí skratovací propojka a hned je z něj mono zesík.

Proč mono? Protože máš jen jednu tubu.