Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstal win 10 zpet na win 8.1

Preju dobrej vecer , mam takovej problem par mesicu zpet jsem si udelal upgrade zdarma na windows 10 z win 8.1 mam original cd i s klicem , bohuzel jsem ale neudelal zalohu systemu a ted kdyz chci preinstalovat windows zpet na 8.1 tak v nastaveni takovou polozku vubec nemam , je tam jen vratit tovarni nastaveni , to jsem udelal ale akorat se mi preinstalovali ty win 10 . Ja je ale nechci chtel bych 8cky , tak jsem to zkousel pres Original Cd , ale po zadani klice my pc nahlasi chybu - instalacnimu programu se nepodarilo urcit podporovane volby instalace . Nevim jak dal nebo jak to udelat . Dekuji za kazdou radu
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Diky moc , chci se jeste zeptat pokud udelam cistou instalaci win podle navodu a nacte se mi do windowsu pojede mi hnedka internet abych mohl stahovat z netu hw ovladace ? Nebo budu muset napred neco udelat aby me jel internet diky , omluvte me ale moc se nevyznam zrovna v tomhle