Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SSD-Životnost?

Ahoj,
prosím Vás chci se zeptat jaká je "zhruba" průměrná životnost dnešních SSD disku,jaké máte zkušenosti jak dlouho Vám disk vydržel než odešel?

Mám Kingston SSDNow V300 240g.Používám ho jako kompletní disk: na OS i aplikace,programy atd.
Jestli máte někdo zkušenost s tímhle diskem, rád bych kdyby jste sem napsali Váš názor, díky.

Něco si o SSD přečti,ať víš o nich něco. Jsou jistá specifika,co můžou životnost zkrátit. Každý může SSD používat jinak,tak bude i jiná životnost. Já mám třeba SSD Samsung EVO 500GB se zárukou 5 let.