Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace W7 - Chybná hláška

mám problém s tím že mi instalace windows 7 ukazuje chybnou hlášku.
Počítač byl spuštěn pomocí instalačního disku systému windows. Vyjmětě instalační disk a restartujte počítač, aby se systém windows spustil běžným způsobem. Poté vložte innstalační disk a upgrade spusťte znovu.

Podle popisu mi to pripada, ze to neni "plnohodnotny" system, ale pouze nejaky upgrade nejakeho.
Tzn. nema se to bootovat z toho CD/DVD, ale instalaci spustit ze systemu na HDD. Tim si vlastne overi, ze ten system skutecne mas.

Kdysyk treba upgrade vyzadoval vlozit disketu pro overeni, ze ten system (nebo office) skutecne mas...
edit: pamatuju si, ze na sichte mozna jeste nekde mam takove instalacky (Visty, W7)..?