Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus W5F - kalibrace baterie

Ahoj, před asi půlrokem jsem na svém starším notebooku Asus W5F kalibroval baterii, protože nebyla úplně správně nakalibrovaná. Šel jsem normálně do biosu, tam jsem dal kalibraci a pokračoval dle instrukcí. Po kalibraci a následném přihlášení do windowsu byla baterie úplně špatně nakalibrovaná. Např. ukazovala stále 100% a po cca hodinové výdrži sklesla přímo ze 100% na 5% a po pár sekundách se automaticky počítač vypnul. Po nahození fungoval zase několik minut a poté opět se vypnul. Chtěl bych se zeptat, jestli jde takto špatně nakalibrovaná baterie nějak lépe rekalibrovat, zkusil jsem reinstall windows a několikrát znova kalibraci.

Ta baterie jde asi do kytek, na to ti reinstall win ani rekalibrace asi nepomůže.
Asi bych to neřešil a byl rád že to funguje alespoň z části -to že se počítač ještě přepne do úsporného režimu.
Může to být ještě horší a ntb se ti bude vypínat natvrdo bez varování...