Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přesouvání a kopírování složky

Ahoj, mám problém s přesouváním ze složky do složky. Vždycky jsem myší složku bafnul a jednoduše jsem jí přesunul jinam kamkoli...
Ted to z nějakého důvodu nejde... Děje se to tak: Bafnu složku a chci jí někam přesunout, ale ona se tam nepřesune, ale zkopíruje.
Co to je za moribundus? Dříve to šlo přesouvat normálka. Nebo se něco změnilo samo v nastavení, ale nevím kde, jestli nějaké je.
Ted musím dát složitě a zdlouhavě vyjmout a pak vložit.... Dík.

Tuším, že uv Widlí bafání myší fungovalo tak, že když se to přetáhlo na stejném oddílu, přesunulo se to, když na jiný disk (oddíl), tak se to zkopírovalo. Opak šlo volit stiskem <Shift>.

// edit: Brtník, platíš :beer:, předběhl jsi mne :-)

Musíš koukat pozorně na myší kurzor. Já si musím vzít brejle, jinak vidím prd páč je to mrňavé. Když to chce kopírovat, je tam vidět malinkaté znamínko "plus", jinak to po uvolnění packy přesune. Zase důkaz, že Widle chtějí být chytřejší jak uživatel a líp vědí, co vlastně chceš :-).