Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Deska z Hewlett-Packard Dx5150 based on MSI 09AC

Ahoj potrebuji poradit s upgradovanim tohohle stareho pc.Neni to herni delo ale pc ktere by melo stacit na multimedia,filmy a internet.

Athlon 64 3500+ Venice (939)
Ram 3GB
120gb hdd wd1200
Zdroj Atx 450W
Nvidia PX7600GT 256mb

Chtel bych upgradnou cpu na 2 jadro.Nasel jsem nabidku kde je 2 jadro a ma socket 939 ktery deska podporuje.Ostatni nabidky jsou uz jen pro socket am2.Potrebuji zjistit jake 2 jadrove athlony 64 x2 deska podporuje a kolik GB ram tam mohu nacpat.

Diky za help

A může mi nejaká firma třeba za 200kč nahrát nový bios?Znám firmu Mader ale nevím jestli to taky dělají.Klidně si koupim cpu ale musím vědet že mi to někdo nahraje a dá mi záruku že to zapnu a bude to fungovat.Já bych nenašel správnou verzi podělal bych to a už bych to nevrátil zpět a pc by šel do šrotu.Raději to dám expertům ;-)

nikto ti neda zaruku na daco co nieje niekde vyslovene napisane, napr. na webe HP. nikto normalny si to na triko nevezme. Este aby ti platil zniceny HW. Toto neni prdel, ked sa to nepodari, mozes dosku zahodit.
Opakujem, nevymyslaj kraviny, ked mas vela volneho casu, prid mi upratat a navarit, moznosti tvojho tela a rozumu budu vyuzite ovela efektivnejsie :-)
A moja polovicka ti podakuje.

Ci to sprava za 200 si over v danej firme. My si nic nemyslime, kazda firma ma svoje cenniky. Ako to, ze taketo zaklady kazdodenneho zivota neovladas? Alebo ta rozmyslanie boli?

Přepastuju to a bude klid.Problém je v tom že pc nekdy neche bootovat.Když pc zapojím do sítě a zapnu tak logo desky se zobrazuje déle a potom když se zobrazí modrá dlaždice a načitací kolečko tak se system načte ale vydím pouze černou obrazovku a kurzor myši.Musím to vypnout power tlačítkem a pak když to zapnu znovu tak se normálně windows načtou a vše maká.Dělají mi to jen gpu od Ati ale Nvidia mi tohle nedělá.

Druhý název desky je: MS 7050 rev 1.3