Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám SSD disk

Zdravím, je tu nějaká guru na ssd disky ? Hledám SSd disk s kapacitou +/- 250GB který má nativní řadič, ECC, SMART, NCQ, TRIM, IOPS a umí šifrování. Děkuji

ohanas sa tu skratkami a prd vies co ktora z nich znamena. Ale dobre ste pobavili obaja...jeden so svojimi poziadavkami, a druhy s tym kolko SSD vydrzi...omg to nieje zavaranina :D

SSD si kup hocijaky, vzdy to bude oproti HDD raketa. Aspon daco normalne tu vsak bolo napisane - Samsung, pripadne este Corsair BX seria. Sifrovanie si vies poriesit nejakym z miliona softov na toto urcenym aj kedby to samostny SSD vo vybave nemal.

A o zivotnost sa mas bat ako o poslednu vec, netreba to vobec riesit a poondievat sa z toho.

Sranda ked sa hadaju dva obrazy, pretoze ty si u mna taky CZ Shiro....obcas poradis, ale vacsinou sa do niekoho navezies a vyvolas konflikt. Cisty Shiro;o).
Suhlasim, ale so Shirom ono to naozaj vyzera, ze skratky si niekde tazatel vycital na nete a pozaduje ich samozrejme "lebo to je dobre".
Tiez suhlasim, ze nech si kupi hocijaky SSD disk, pretoze aferu s radicmi uz mal kazdy vyrobca (aj Intel dokonca). Ja osobne davam vsade Kingstony, ktore nie su v CZ (a na poradni) moc popularne a po vyse 2 rokoch mam 0 reklamacii, ci staznosti z desiatok predanych a nainstalovanych kusov. Obcas niekam frknem nejaky Samsung, ci Intel a tiez som nemal ziadne staznosti zatial.
SSD je stale tak trosku loteria, ale ich prinos je nezanedbatelny, takze kto zalohuje moze is smelo do akehokolvek SSD.