Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Finální verze pc sestavy

Zdroj který nepatří ani do multimediálního stroje, třaslavá krabice navíc bez přídavných ventilátorů = až se ta g.karta zatíží, tak bude asi třeba krabici "přivázat ke stolu", chybí datový disk, nic moc deska...........
Je vidět jak šetříš na všem a to jen proto aby si koupil drahou g.kartu/312mm dlouhou a ani nevíš zda a vůbec se do té budky vleze, nehledě nato, že tím krám zdrojem jí můžeš odpálit a nejen jí.

Dostal si návrh na herní vyšší střed a ty se snažíš o sestavu vyšší třídy a to za stejné/podobné prachy, no a ono dopadlo jak dopadlo.
Ber ten návrh tak jak je a změň g.kartu za nV 970 když po ní toužíš získáš o 25-30% větší herní výkon, ovšem za výší cenu o 3 000.-

Takto -
https://www.alfa.cz/basket.php?items=_0TUP011WQQ01 1HIW01303B012N1H012U5Z012MZQ010WXU012MYM011O1X012R ZT01