Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EXTERNÍ HDD

Když mi spadnul Externí Harddisk na zem z výšky stolního PC "propípává" po 5 sekundách je nějaká možnost opravy nebo harddisk mužu vyhodit? Dík za pomoc.

Pokud se dá identifikovat závada,třeba urvaná hlavička,tak vyhodit,ono to ale asi tak bude,nebo škrábla povrch plotny a to je v dnešní době sice možné opravit,ale náklady se přiblíží novému disku.