Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil do 7 tisíc?

Nyní mám Lumii 830 a povím vám , že Windows Phone je pro mě děsnej. Skoro žádné aplikace a celkem si mi to nelíbí a tak se chci vrátít zpátky na android.

Jaký mobil do 7K doporučíte? Co se týče poměru cena/výkon.

Zatim přemýšlím o Lg G3 a nebo Xperia Z3.

Má někdo zkušenosti z těmito kousky? Sekají se?

Mám LG G3 16GB/2GB RAM D855 Eu verzia a som spokojný, kupoval som ho za 250€ z mobleworld čo je super cena, keďže krátko po uvedení na trh stál okolo 600€ (rok 2014)

Už mesiac mám Android Marshmallow 6.0 a vôbec sa neseká. Má plynulý chod systému, rýchlo spúšťa aplikácie atd...
Za tie peniaze je to super mobil aj v roku 2016 a verím, že do roku 2018 vydrží pohode :-)

Len som troška nespokojný s miernym zahrievaním v oblasti fotoaparátu (nachádza sa tam CPU) ale nieje to nič hrozné.
Výdež baterky...klasika 1 dňový smartfón ako ostatné vlajkové lode (teraz porovnávam s Samsung Galaxy S5,6, HTC M8,9 či Xperia Z2,3...) Bez vypatých dát, GPS, synchronizácie,bluetoothu a menšej zátaži dokáže G3ka prežiť kludne aj 2-3 dni.
Ostatné ako displej, fotoaparát, výkon, kvalita zvuku nehodnotím, pretože to je špička (aspoň podla mňa čo teda neberem v úvahu samsung galaxy s7 či LG G5)

Takže hodnotím ako super stroj (y)

+1 Pod tohle se jakožto majitel G3 podepíšu.

Měl jsem asi 3 měsíce Z3C. Softwarově super ale zahřívalo se, sklo je fakt za trest i když to dobře vypadá a nedělalo to fotky ale fotomalby. Poslední týden co jsem ho měl se odlupovala i antireflexní vrstva na sklíčku foťáku.

Jasny, ani oficialnu youtube app tam nemate, iba neoficialnu a to je youtube jeden z najrozsirenejsich, napr. AVAST (sice je to tiez nic moc app) ale je jak rozsirena a na wp neni. A je plno aplikaci ktore na wp niesu ani neoficialne a niektore fakt potrebne.

to boly príklady čo sa týka rozšírených app, youtube bych ale osobne bez aplikace nechcel používať na mobile, aneb tukať na tlačítko like když je moj prst 10 x vätší a tuknem na like až na tisíi pokus čož pretdym ale stihnu ešte nahlásiť video, kliknúť na dislike, na zrušenie odberu, a na neviem čo ešte.

za velmi dôležité pre mna ktoré tam chýbajú sú LF, CF, a nebo aj obyčajný twitch (iba neoficiálna), napríklad taktiež aj aplikácie od banky - internet banking, síce tatra banka tam má apku ale sú aj banky ktoré majú app len pre android. atd atd, môžem ti tady nájsť stovky aj tisíce.

ja nehovorím že konkrétne tie sú dôležité, ale sú to príklady, takže bych byl rád kdybys vôbec pochopil čo píšem a až pak odpovedel.

A které jsou ty důležité aplikace co ti tam chybí?

• Osobne, veskeré aplikace, mimo integrovanych MS aplikaci, mi zadna nechybi. /nastroje od MS co pouzivam nejvice jsou jiz integrované a zdarma.
• Ty co nebily pod 8.1, jsou jiz u verze 10 ve Store /na cemz se hodne podilelo <UWP>.

WP jsem také zvolil, jelikoz OS od MS mam nainstalovany vice zarizenich, coz mi umoznuje mit vse poruce at jsem ta PC, tablet ci telefonu.
Pro bezné uziti, neni duvod nezakoupit Android, pak snad kazdy vi, za jakym ucelem si urcity telefon kupuje, nekdo preferuje poslouchat hudbu, nekdo preferuje vetsi displej, kvalitu fotografii, etc, v pripade, ze je to jedno, tak jakykoliv.

Ono že je na něco těch aplikací papírově víc, nemusí nutně znamenat, že to je dobře.

Dám příklad. Hráli jsme s kamarády Dostihy, ale zjistili jsme, že nemáme kostku.
Inu moderní doba, přece to vyřeší mobil.
Všichni jsme sedli a začali hledat aplikaci na házení kostkou.

Po zapnutí BlackBerry World na mě vyskočily dvě aplikace odpovídající požadavkům. Stáhnul jsem první (573kB) a dělalo to přesně to, co jsem chtěl.

Kamarádi s Androidem postahovali 15 aplikací, každý aspoň 100MB a nikdo nebyl schopný najít jedinou, která by dělala to, co chce (v horším případě i třeba vůbec nešla zapnout).

Není potřeba mít milion konkurujících aplikací na jednu věc. Podobné to je i s počtem aplikací u WP. Méně je někdy více.

Za me G3,ale dobra alternativa se za pomer cena/vykon jevi LG G Flex 2,ktery ma sice jen 2gb ram a 16gb int. uloziste,za to vykon procaku je srovnatelny s G3,ale herni vykon ma lepsi Flex.A takove ty nazory,ze se zahriva-to kazdy foun pri narocnejsi hre.Neberu top telefony v potaz.

Já to myslím vážně.

Když jdu na YT, kliknu na prohlížeč, vyskočí mi připnuté stránky, kliknu na YT a koukám.
Když bych chtěl použít aplikaci, tak musím odrolovat na 2.-4. stránku plochy, protože na první mám používanější věci, než nějaké YT, kliknu na apku a koukám, ale je to zbytečně delší a složitější, pustit to přes prohlížeč je rychlejší.

Proto by mě zajímalo, co konkrétně ta aplikace přináší, protože to zřejmě neumím používat.