Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Komár" v notebooku

Zdravím,

jen tak ležím v posteli s notebookem, když z ničeho nic začne vydávat takový pislavý zvuk. To pískání bych přirovnal ke komárovi. BIOS mám nejnovější, zkoušel jsem obnovu notebooku k bodu obnovení, klasický restart ale zvuk se stále ozývá. Konkrétně jde z pravé strany, kde se náchází power button, takže kde je větrák.Samozřejmě čím více se větrák roztočí, tím je zvuk hlasitější. Jde o notebook Lenovo Y50-70 Win 10 64-bit.

Nevíte, co se mohlo stát?

Tohle je vtip? Apríl už byl.

Notebook by měl být na tvrdé ČISTÉ podložce, na které nebude prach, který notebook nasává. Viděl bych to na nějaký ucpaný otvor prachem, problém s ložiskem ventilátoru, nebo něco podobného. V každém případě bych se obrátil na servisní středisko a notebook reklamoval.

Achjo, notebook v posteli. To se mi snad jenom zdá.

To není vtip! Laskavě si prohlédni foto mých teplot při netu, takže nevím proč bych měl notas dávat na stul, navíc když mužu rovnou zapnout pc. Notas mám na to, abych se mohl pohodně natáhnout a hotovo. A hlavně mě nebolí zadek...

A ještě jedna věc, já ten notas měl už několikrát rozebrán, a žádný prach jsem neměl, (nebo trochu).