Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade HP ProBook 4510s

Chtěl bych tochu oživit starší NTB HP ProBook 4510s s těmito parametry

Základní deska:
Typ CPU Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T7250, 2151 MHz (11 x 196)
Název základní desky Hewlett-Packard HP ProBook 4510s
Čipová sada základní desky Intel Cantiga GM45/GM47
Pracovní paměť 3000 MB (DDR2 SDRAM)
Typ BIOSu Compaq (06/10/09)- 68PZI Ver. F.0A
Typ základní desky 3072
Grafický adaptér Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family (1024 MB)

Mám dotaz jaký lepší CPU tam můžu dát
paměti jsou 2+1GB, tak zkusím sehnat stejný 2GB modul,
Jaký SSD bych mohl dát pokud bych tam chtěl prarodičům ponechat XP?

Já nevím, ale seš si jistej, že ho tam nemá pájený, a také ho deska vubec vezme?

• Chipset by mel CPU vzít, desce je to jedno, kdyz má na to Socket a podporuje ho chipset /BIOS
• Né kazdy socket má CPU napevno. (kdybys se o IT trochu zajímal, tak to vís)
(kdyz píses JA NEVIM, tak nech alespon druhé at se k tazateli vyjádrí).