Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc problém pri zapínani

Ahoje
Kupil som si nedavno Herny pc. Doniesol som si ho domov, pripajam kable zapinam a cakam kym zasvieti obrazovka, čakam zbytočne .No Signal... tak skušam iny kabel (hdmi) stale nič. Skušam reštart asi na 3ti krat nabehol a už šlapal normalne .Teda až do dalsieho vypnutia a dalsieho zapínania pc na druhy den. Proste niekedy nabehne obraz na prvy krat no inokedy až na 5ty reštart. A teraz mi dokonca pri zapinani nezapne anipočitač nieto este obrazovku. štuknem a nic akoby bol vypnuty zo zasuvky až ked ho vzadu vypnem počkam minutku a zapnem az potom ide . Na reklamaci som ho mal ale vratili mi to že zavada sa neprejavila. a vraj to skušali viackrat a vždy nabehol. aj na mojom monitore a kabli. že možno mam problem v zasuvke alebo predlžovačke. tak som skusel 3 zasuvky v dome a furt to iste. ak bude treba este napisem zostavu ,teraz som na notase. alebo nahram aj video kludne.
Dakujem za každú radu.

Coolermaster B2 500w
MB Asus- M5A97 R2.0

No na reklamaci to skušal 2x zapinat predomnou a hned to islo tak som si trosku pripadal ako idiot. Idem im na Email napisat a poslat aj to video a potom sa s nimi telefonicky spojim a uvidim co mi povedia . Zatial diky