Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Název balíku neplatný

Po přesunutí SATA HDD (2TB) z počítače který odešel (XP) do PC s Win7 nedošlo k přidělení písmenek svazkům a Win7 ve Správě disků vidí disk jako "cizí". Takže jsem zkoušel pravou myší vyvolat menu a dát příkaz "Importovat cizí disky" ale počítač vyhlásil chybovou hlášku "Název balíku neplatný". Musím zformátovat disk a přijít o data nebo jej lze opravit? Případně jak?

No takhle: Počítač (pravá myš) - Spravovat - Správa disků - pravou myší na Cizí disk (s žlutým výstražným trojúheníčkem) - Importovat cizí disky ...

Možnost "Aktivovat" mám šedě takže si jaksi na to nekliknu

No právě že když ten předchozí komp umíral kolega měl snahy o záchranu a použil Paragon Partition Manager 9.0 Pro Portable. Použil příkaz Obnova MBR....... a to neměl dělat.
Teď už je to jedno disk jsme nakonec zformátovali, zatlačili slzu v oku a 300 GB dat je v pekle.