Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr SSD disku.

Dobrý den,chtěl bych si pro zrychlení procesů atd. koupit SSD disk. nejlépe do 2000. V této cenové relaci odhaduji velikost 120-250 gb. Sám se moc neorientuji a vlastnosti ani kvalitu výrobců neznám. Děkuji.

jen jako kuriozitu si odlozim - takovym nedopatrenim se nam na dva 120GB 850EVO povedlo zapsat v prubehu par mesicu 117TB. Jasne ze vykon sel postupne do haje, nejsou to disky na trvale vysoke zatizeni. Ale nakonec jim celkem nic neni a dal funguji jak maji. :-) Jsem uprimne zvedavy jak dlouho jeste vydrzi, pouziju je nekde v kanclu pro wokna:

[1460452694.PNG]

Ano,někdy nabývám dojmu,že někteří uživatelé očekávají os SSD nějaký zázračný proces zrychlení jejich PC a NB. Já koupil SSD Samsung EVO 500GB,no ... rychleji se načte systém,rychleji ne nakopírují data a ještě se otevřou některé soubory rychleji,ale ne zas nějak významně. Tady SSD přednosti končí. Ano,do NB to význam má,tam potom při přenášení nehrozí poškození jak u točáku. Ale u stoláku,byť ho tam mám, považuji jeho montáž spíš za módní trend.