Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze zjistit návštěvnost cizího webu?

Jde mi o tohle: je pár webů, se kterýma nemám nic společnýho, ale rád bych znal jejich denní/týdenní/měsíční návštěvnost. Tyhle weby ale nejsou monitorovány službou jako Toplist, navrcholu atd.

Dá se nějakým způsobem zjistit jejich návštěvnost?

Pavel

Pokud jsou to menší servery nabídni jim výhodnou výměnu reklamních buttonů (pokud máš na svých stránkách solidní google pagerank) :-) , tím svým buttonem pak můžeš monitorovat jejich návštěvnost.