Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SilentiumPC Gladius M35 - fan controll

Zdravím,

mám dotaz ohledně skříně SilentiumPC Gladius M35. Nahoře na skříni jsou 2 jezdce pro řízení case fanů(55283). Mají pozice High, off a low. Má někdo zkušenost s touto skříní nebo s jinou, která má něco podobného? Jde mi o to, jestli když to nechám na pozici off, tak se nebudou ventilátory točit vůbec, nebo budou řízený základní deskou?

Celkově mi jde o to, jestli je to k nečemu dobré. Ve skříni budu mít 3 ventilátory, takže je můžu připojit rovnou k základové desce přes sysfan1-3 a nechat je řídit základovkou.

Vyzkoušet to budu moct až ve večerních hodinách a od rána mi to vrtá hlavou.

Hezký den a díky za odpovědi.

Díky, to jsem chtěl slyšet.

Ještě tam mám i nějaky regulátor na ventilátor zdroje(na to tedy není jezdec, ale kabel na propojení jo). Máš to také? U staré case to nemám, tak vůbec nevím, jestli je to dobré použít či jak.

Viz odkaz:
watch

v čase 4:47 je to vidět: "Fan Controller power"