Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Úprava regitrů ve Windows 10

Zdravím, co si myslíte o tomto videu ? Chtěla bych to ale zásah do registrů je pro mne velká neznámá :-( Poradí mi někdo zkušený zda můžu něco dodrbkat nebo je to zcela bezpečný ? Dost lidí dalo palec dolů, tak se raději zeptám. Děkuji Klára

watch

Karle díky, je toho na webu spousta, ale to není podstatné, chtěla sem jen vědět zda je to bezpečné či nikoliv. Světlé barvy mi dělají ze zdravotních důvodů hodně špatně a tohle by mi opravdu pomohlo.

PS: Jinak kdybych byla statečná, tak to zkusím a nemusím se tady nechat urážet člověkem co sežral všechno moudro :-(

Co je ti do toho, jestli je tu nějaký handicap či není?

Tady už je to opravdu šílené. Dlouho jsem mlčel, ale tohle zase je už i na mne moc. Místo rady se uživatelům štědře nadává. Stále se zkoumá proč to tazatel potřebuje a jestli to potřebuje a všichni jsou pak chytřejší než Windowsy všech verzí dohromady. Doprdele co je komu do toho proč to někdo potřebuje? Když se někdo ptá, tak se má buď odpovědět a nebo když odpovědět nechceš nebo neumíš, tak mlčet. Již staré přísloví praví: Mluviti stříbro, mlčeti zlato. Paní se ptá jestli to je bezpečné a na to nikdo neráčil odpovědět, jen se tady sežralo Šalamounovo hovno a všichni jsou chytří jak čerpadlo a tazateli se nadává. Fakt ta poradna jde silně ke dnu. Flegu, měl by sis svoje ovečky trochu usměrnit. Přečti si pár dotazů ze včerejška a uvidíš sám. Odpovědí pomálu, zato nadávání či urážení uživatelů (že mají sračky, pochybný software, ještě pochybnější ovladače aniž to dotyčný rádce pionýrské skupiny viděl). Můžete si podat s Živě ruce. Moderátor má dohlížet a držet ostatní na uzdě aby odpovídali k tématu. Co se tady podívám na dotazy, stále se omílá, že dotyčný je blbec, že tohle nemá chtít, že má hnusný hardware a ještě mizernější software a že se nemá divit, že to nefunguje. Každý nemá desetitisíce na suprové vybavení. Rady mizí a hlavně, že se musí každý dozvědět, proč to dotyčný potřebuje aby se mu mohlo v příštím příspěvku mocně vynadat, že to vlastně nemá co potřebovat a má mít radost jak to je. Ale rada nikde...

To Klára: Navrhovaná úprava by při pozorném provedení měla být bezpečná. Leč člověk nikdy neví, doporučuji předem udělat bod obnovy pro případ ztroskotání (nebo zálohu komplet registrů).