Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Větrák běží neustále naplno

Ahoj, koupil jsem si nové větráky do skříně Corsair AF120 quiet edition a jeden z nich mi běží neustále naplno. Mám na desce 1x 4pin a 2x 3pin a když větrák zapojím do 3pinu tak běží neustále naplno. ten druhý, co je zapojený ve 4 pinu běží krásně tiše. a BTW. jede naplno hned po zapnutí, teplota CPU je 32C a grafiky 35C, takže to není přehříváním

Funguje to spravne, ten 4. pin tam neni pre srandu.
Tie vetraky asi moc quiet nie su, ked huci, to len zas cinan vtipkuje :) Daju sa zapojit 2 vetraky naraz na 4piny, alebo si ho zniz odporom, idealne je jeden uplne vyhodit, ptz nim stejne len zbytocne vytvaras bordel v prietoku vzduchu bednou.