Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v usa

Ahoj,
Zítra jedu do usa na týden, a potřebuji internet v telefonu, bohužel jsem byl lajdák a nezařídil jsem si ho v čr.
Poradíte mi kde sehnat internet nebo co dělat?
Upravená veľkosť písmen. (los)

Nejaky datovy roaming balik sa da snad aktivovat aj na ten CR telefon, chod na web svojho providera a pozri si co vobec ponukaju, napr. moj nemecky provider ponuka jednorazove roamingy na tyzden apod stacilo sa porozpravat s nejakym automatom cez telefon a mal som.

P.S. "kde sehnat internet" - noo, to sa zhana blbo :D