Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s dvěma programy

Nemůžu žádným způsobem zprovoznit program pro scaner HP director a Zoner media explorer,pokaždé to hlasí chybu Visual C,nebo program terminated,chybu v registrech atd.,zkoušel jsem to pod Windows XP i 2000,kde to před tím na tomto počítači fungovalo,a teď to nejde po jakékoliv nové instalaci.Postupuji na tomto počítači pořád stejně ale tohleto jsem teda ještě nezažil...

1.Hlásí to Microsoft Visual C++ Runtime Library-Program:m/fíiles-H.P digital imaging bin HP direc.exe-This aplication has requsted the runtime to terminate it in an usual wring...
2.Error when generating registry hey-currect module-C/Program files,
Bose path extract from HinstanceĆ:/program files/zoner/media Explorer6/program/set lang 6.exe (Hinstance0),Failed load recources!,
Curect module (Hinstance53687912)

Tyto problémy se vyskytovali před tím jenom někdy, a nyní při každé instalaci v systému Windows.Na druhém počítači se tento problém nevyskytoval, ale na tomto rok starém Intel celeron 2.8/256ram z Elektowordu ano,podezdříval jsem DWD RW mechaniku samsung z chybného čtení,ale to nebude ono...Nedovedu si to vysvětlit,protože to na každém jiném jde a tady ne,stalo se mi,že to jednou fungovalo samozřejmě po čerstvé instalaci ale ted vůbec...

Možná celý problém spočívá v programu Spyware terminator.Nainstaloval jsem komplektně nový systém Windows XP dal jsem tam tam všechny potřebné programy kromě Spyware terminatora a HP director funguje,jakmile jsem tam dal Spyware terminatora a nainstaloval jsem Zoner media explorer tak ten už nešel.Sp.terminator má různá nastavení a ten by mohl instalační proces narušovat,protože má ochranu proti neznámým procesům atd...Možná to je nesmysl,ale i když jsem Sp.terminatora odinstaloval tak už tam zonera znova nemůžu dostat.Nežli jsem tam dal Spyware terminatora tak nebyl s prvním HP programem problém...