Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Warning: Cannot modify header information

Ahoj,
přestěhoval jsem hosting a na foru (miniBB) mi to po odeslání příspěvku vyhodí hlášku

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domains1/lt622300/public/www/forum/post.php:8) in /domains1/lt622300/public/www/forum/index.php on line 213

Na starém hostingu to fungovalo nezměněné.
Došel jsem k názoru, že to dělá odesílání na ono post.php. Dá se to nějak spravit?
Když jsem tam nahrál úplně orig verzi posledního miniBB, neodeslalo se to vůbec.

Nešlo by něco udělat s cokies? KLdyž jsem je dnes ráno vymazal, jednou se to odeslalo dobře (podruhé už ne).

Jupííí celý soubor post.php vypadá takto

<?php

if (!empty($_POST['home']))
{
echo "<center><br><br><h3>Do toho místa na SPAM píąí pouze hloupí roboti a nejde jim to odeslat</h3><br><br>";
echo "<a class='tlacitko' href='index.php'> Zpět </a></center>";
}
else {
include "index.php";
}

Pomoohlo až to odstranění ?> na konci (jak psal los). Děkuji 342x za pomoc, jdu na to zlobivé prewiew, co také neposlouchá a místo náhledu dělá nějaké waringy...