Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mini ITX chladič

Zdravím. Stavím si mini ITX pc a zajímalo by mě, jaky nejvhodnější chladič přidat na desku ZOTAC H67ITX-C-E (B3) aby v pohodě uchladil i5 2500 (s1155), udělal co nejmíň hluku a zabíral co nejmíň mista. Na PC nehodlám dělat nic náročného.

• Jestli nemás vyskoké <RAM> tak tam muzes zakoupit prumerny vezák /dle parametru, na m/iTX jsem presel jiz pred nejakou dobou, pres mikro vzhled, problém mi osazení Air/Cooling.Floow nak nedelal, az samozdrejme na takové ty XXL Cooling urcené spíse na OC :-)