Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohození kláves FN a WIN

Ahoj,

pořídil jsem si novou klávesnici, kvůli nárokům jsem byl nucen zvolit ConnectIT CI-45, protože jako jediná splňovala požadavky. Je na ní jediný problém. Na klasické klávesnici je levý a pravý WIN. Tady na té je levý WIN nahrazen klávesou FN. Potřeboval bych poradit postup/ulitu/program, která mi dovolí prohodit je. Tedy aby WIN byl vlevo a FN vpravo.

Hledal jsem na internetu, ale moc jsem toho nenašel, jen ulitu KeyTweak, která mi ale ukazuje, že klávesa je napamována jako left windows. Ovladače ke klávesnici nejsou žádné.

Díky moc za rady,
Holicz.

Co ma ta klavesa Fn robit? Ptz klavesa Fn tusim v ramci OS vobec neexistuje (nema scan code), ale meni len nieco priamo v klavescnici, t.j. v OS nic nenamapujes. Ale ked to posiela nejaky scancode tak sa to da premapovat trebars v registry. Zisti si ci pri zmacknuti Fn samotneho (tziadne dalsie klavesy) klavesnica posle nejaky scancode a ak ano tak ze jaky presne (utilitu neviem vygoogli si ja mam nejaku vlastnu len pre DOS)