Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc skladani pc

cau te lidi doufám ze mi pomuzete a nenapisete ze jsem debil :-D jak otevrit predni panel case název nevim je to pc z roku 2012 odeslo hdd a ted jsem ho vytáhl jenze jsem mel vse zpojene pouze hdd odesel mám novy a pripojil zdroj na zákl. a desce se rozvistilo a furt svitilo zelene svetlo tk jsem zmackl startovaci tlacitko nic tak ani nevim kde ho mam zapojit jen jsem v manuálu na internetu nasel diody a reset tlacitko jenze od power buttonu svazek power,reser,led,... nekdo to prothl ven z case pak nahoru a zpet do case jestli chápete jenze jsem to vythl le ty cudliky na mb mi prekzeji tak ze to zpátky dám nemuzu to vytáhnout :-D jsem debil bohuzel

Jestli jsou poškozené vodiče k tlačítku, tak počítač můžeš teď zapnout krátkodobým spojením pinů PWRSW (POWER SW - power switch - napájení vypínač - On/Off) na základní desce něčím vodivým (šroubovákem) a tím tak simululovat funkci tlačítka.

[http://www.servispckupka.cz/obrazky/jak_opravit_po    citac/jak_opravit_pocitac_zapnuti_pc.jpg]

nejsou pokozene jenom potrebuju jak otevirt predni panel case proste mi to tam nedosahne ty kabely s konektory a ten kdo to takhle stavel neodpojil nic jen to power tlacitko a hdd protahl to prednim panelem a ten zavrel pokusim se to vyfotit

takze
1.diky moc slo to lehce potlacit
2. po vyndáni predniho panelu pravy drat tam nedrzi byl asi pripajeny v power buttonu
3.jak vyresit mam tu elektrikrskou pasku nebo vterinove lepidlo vim ze to lepidlo je trosku blbost ale kdo vi...
ps.s pájkou vubec neumim