Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě zvukové karty

Dobrý den. Rozhodl jsem se, že si koupím do počítače zvukovou kartu do DVI slotu. Mohl by mi prosím někdo poradit jakou bych si měl pořídit, kolem těch 1500 prosím? Koukal jsem na tuto: http://www.czc.cz/creative-sound-blaster-audigy-fx /136540/produkt, ale v audiotechnice se vůbec nevyznám. Je tato zvukovka dobrá, nebo bych měl pořídit spíše jinou? Děkuji za případné návrhy.

ja by som do dvi zvukovku nekupoval,pokial niekto vyrába zvukovku do DVI alias Digital Video Interface,tak nevie čo robí,pokial si myslel PCI alebo PCI Express,tak tam je leošie vybrať niečo od Asus,ESI Audio,tie majú lepšie zvládnuté ovládače pre nové windows systémy......