Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc.Obnovenie Windowsu.

Ahoj,mám PC(Windows 8.1) pol roka.Pc som obnovil okolo 3 krát ale dnes ked som si potreboval uložiť data z USB tak mi to antivirus hlasil virus tak som USB chcel preformátovať ale ja som sa pomýlil a formatoval som Disk D: z názom Recovery Image.Tak Som skusil cez nastavenia obnoviť v ako preinštalovať(obnoviť výrobné nastavenia) a píše mi to :VLOZENIE MEDIA-niektore subory chybaju.Tieto subory sa ziskaju z media instalacie alebo z obnovenia systemu Windows.Prosím o pomoc pozerál som už niejaké fora ale iba som sa dočítal že potom musím zadať product key.Som zúfalý predom dakujem.

Takže mi ten kod treba či nie ?lebo ked som obnovoval vyrobne nastvenie(čo už mi nejde pretože som vymazal ten disk D: ) ma to nepytalo žiadny kod iba som nastavil jazyk a farbu meno počitača Microsoft učet a bolo to.Pri tom mediu či čo treba ten kod ? a ten program není fake,virus?bude to fungovať ?inák díky že si somnou minieš čas:)nesom IT expert.