Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kterou grafiku

Ahojki,mám vybrané dvě PC sestavy a jsou stejné akorát se v grafice liší,Která z grafik je lepší?

AMD Radeon R9 255
AMD Radeon R7 340

dvě PC sestavy a jsou stejné

Ty dvě poslané že jsou stejné? Vždyť stejný mají tak maximálně operační systém a to ještě jenom možná.

Na hraní bude nejspíš lepší ta ASUS, ale obě mi přijdou krajně nešťastné v podstatě na jakékoli použití.

Složených sestav tu je hafo, použij hledání a nějakou si vyber, bude mnohem výkonnější, než toto. Popřípadě pokud máš nějaké netradiční požadavky, založ dotaz a někdo něco složí.