Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sestavil jsem PC a nenaběhne obraz

Dobrý den prosím ,potřeboval bych radu nedávno sem si koupil komponenty na sestavení vlastního počítače .. po několika hodinové montáži .. mi bohužel nanaběhne obraz .. zkoušel sem snad všechno ale pořád nevím co s tím někdo prosím radu ??
Změna prostoduchého předmětu, původně: Prosím o pomoc (karel)

Tak je to jasné. Deska sice podporuje max. 8GB, ale ve dvou 4GB modulech. Navíc vyžaduje, aby tyto 4GB moduly byly v Dual Rank provedení, což je dnes již problém, neboť absolutní většina v současnosti prodávaných 4GB modulů je Single Rank a tedy nepoužitelných. Jedny z posledních použitelných pro tvou desku jsou tyto:
https://www.tsbohemia.cz/patriot-signature-line-4g b-1333mhz-cl9_d168442.html